NÁŠ TÝM

Firma AdrenalineCentre vznikla díly mnoholetým zkušenostem průvodců a organizátorů sportovně a expedičně laděných akcí po celém světě. Jsme nadstandardně řízená firma s individuálním přístupem ke svým klientům. Jsme specialisté na rafting a vodácké akce v Čechách, Evropě i zámoří. Připravíme vám program dle vašich představ a požadavků. Neváhejte nás kontaktovat.
Naším hlavním cílem je, aby vaše investované prostředky jste si VY UŽILI a ne my VYUŽILI!

matej-zapletal_mini

Matěj Zapletal

Vedoucí realizačního týmu, instruktor IRF GT&E, sportovní průvodce od roku 1995, specialista na jižní Afriku a Venezuelu. Od roku 2003 pořadatel vodáckých školení pro průvodce na divoké vodě. Hlavní organizátor expedic, nebyl na Severním a Jižním pólu

michal-urbanek_mini

Michal Urbánek

Vedoucí průvodcovského týmu a organizátor vodáckých akcí v naší základně ve Veltrusech. IRF Trip Leader a průvodce od roku 2009. Průvodce vodáckých expedic na Sumatře, Novém Zélandu, Nepálu aj.

kristyna-rehakova_mini

Kristýna Řeháková

Organizace cyklistických programů a průvodce cyklistických a vodáckých zájezdů. Účastnice expedic Mongolsko, TransAfrikeena, mateřská aj.

zuzana-dubcova_mini

Zuzana Dubcová

Vedoucí prodejní kanceláře a specialistka na gaimanovskou problematiku. Účastnice expedic Zambezi, Sicílie, Fort Yukon, ShamthatLand.

arny_mini

Arnie

Ostřílený hlídač společnosti Adrenaline Centre a psem od roku 2008. Specialista na vodácké akce v Evropě. Účastník expedic Španělsko 2010, Rakousko 2010, Itálie 2011 a Balkán 2010, 2011 a 2012